top of page

Pokoje a vybavení 

 

Chmelnice Luka disponuje celkovou ubytovací kapacitou 20 osob. Jednotlivé pokoje se nachází v 1. patře v samotné budově sušárny chmele. Jedná se o 4 samostatné pokoje, dva 2 lůžkové a dva 4 lůžkové pokoje. Přičemž každý z nich je vybaven třímístnou pohovkou, která po rozložení slouží jako další dvoulůžko. Dále každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou a menším úložným prostorem. Pokoje jsou útulné a moderně zařízené v čistém, minimalistickém stylu.

 Společné zázemí tvoří kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je menší stoleček, nicméně k příjemnému posezení můžete využít stodolu s barem nebo venkovní sezení u bazénu.

 

Ve venkovní části můžete využít již zmiňované posezení ve stodole, příjemnou terasu i bazén se slanou vodou.

V případě nutnosti vyšší ubytovací kapacity v průběhu svatby nebo větší akce, je ve vzdálenosti do 3 km možnost dalšího ubytování pro cca 50 osob. 

Věříme, že od digitálních technologií je potřeba si v dnešní uspěchané době odpočinout, proto u nás v pokojích nenajdete ani televize ani připojení k internetu. Místo Wi-Fi vám ale rádi nabídneme některou z knih naší dobře zásobené knihovny. Stejně tak je vám pro příjemná setkání s přátelii rodinou k dispozici posezení ve stodole u baru. Zahrát si u nás můžete kulečník, šipky nebo poker. 

Lucie, ČR

"Krásně vybavený pokoj, všude velmi čisto, příjemné a klidné spaní, milí hostitelé, společná kuchyňská místnost s lednicí a možností si udělat kávu či čaj + k dispozici i mikrovlnka a drobné nádobí. (Chyběla tv na pokoji, ale nám to nevadilo:-)) V teplých dnech lze využít i bazén se slanou vodou. Rádi se vrátíme!"

Tereza, ČR

„Krásná tichá lokalita, čistý a útulný pokoj. Autem se dá již za pár minut dojet k nejkrásnějším místům Kokořínska.“

Lenka, ČR

"Čisté, krásné a útulné. Majitelé velice laskaví a milí a štědří… nad rámec ubytování. Měli jsme vše na co jsme si vzpomněli."
bottom of page